ליאורה גורן היא יועצת שיווק ואיקומרס בעלת סוכנות הייעוץ wecantoo.online. מתמחה ביזמות דיגיטלית ומלווה עשרות אומנים ויזמים בתחום. מנהלת ושותפה במגוון מיזמי איקומרס ובעלת חנות המבוססת כל כולה על שיטת ה- Print On Demand. מוסמכת במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, מטעם האוניברסיטה העברית. 

ראשון אחה"צ עם ליאורה גורן: מאיור למוצר | 14:30-18:00

  • בסדנה נכיר את עולם ה-Print on Demand - שיטת הייצור של העולם החדש, שמאפשרת למאיירים ולמעצבות לפתוח מותג בינלאומי של מוצרים מאוירים מבלי לצאת מהבית (או להתעסק עם דברים מתישים כמו ספירת מלאי ודואר ישראל!). 

    הפרינט און דימנד - או POD - היא שיטה חדשנית שעוזרת לנו לעצב מוצרים שמבוססים על גרפיקה או איור מקוריים שלנו, ונשלחים היישר מהמפעל אל הלקוחות. במקום סטוקים של מוצרים, השיטה מאפשרת הדפסה ומשלוח אישי אוטומטי עבור כל לקוחה ולקוח דרך מערכת אונליין ייעודית שמתממשקת עם זירות ואתרי מסחר מובילים ומאפשרת לנו להקים את החנות האינטרנטית שתמיד חלמנו עליה.

    בסדנה נלמד על עולם ה-POD, נגלה מי הספקים שאנחנו חייבים להכיר, מה המוצרים שכדאי לנו למכור ואיפה כדאי לנו למכור אותם. כמו כן, נתנסה בעיצוב מוצר בתוך הפלטפורמות של הספקים המובילים ואף נוכל להתרשם מקרוב ממבחר מוצרי POD ואיכותם.