המדריך הקולי 

בואו להכיר את שבוע האיור מקרוב

זו השנה הרביעית שבה צוות Talking Art אמון על סיורי שבוע האיור.

לצערנו, לאור המצב ומגבלות הקורונה, לא נוכל לקיים השנה סיורים רבי משתתפים,

אבל החלטנו לא לוותר על החוויה ולהמיר אותה במדריך קולי, שנגיש להורדה בחינם ובכל עת. 

 

מכיוון שפסטיבל האיור נמשך לאורך כמה שבועות, ולא כל התערוכות תפתחנה באותו המועד, נשיק ארבעה מדריכים קוליים שיעברו בתערוכות נבחרות בתאריכים שונים.

תוכלו להאזין למדריך כולו – שמועבר על ידי שני ורנר, היוזמת והבעלים של Talking Art - וללכת את כל המסלול שתכננו עבורכם; ותוכלו גם להאזין לקטעים נפרדים בהתאם לתערוכה שאתם מבקרים בה.

אנו מקווים שתיהנו מההאזנה.
 

400x700 נ.png

סיור מספר 4: יפו

במסלול סיור זה נסייר בחללי תצוגה אלטרנטיביים ביפו בסביבת השוק, הנמל והעיר העתיקה, דרך גלריות וחנויות, חללי פופ-אפ ומבנה עתיק לשימור. נבקר בתערוכה "Non Voyage" בבית האדריכל ובתערוכה הקבוצתית "תל אביב יפו 2120". נמשיך לתערוכה המייצגת את מדינת נורדיין ווסטפאליה, נתבונן בעבודותיה של הגר ברקת ז"ל ונסיים בתערוכה "קרוב רחוק" בגלריה "סאגה". במסלול זה נפגוש תערוכות שעוסקות במציאות ובפנטזיה, בהשפעות הקורונה, בתגובות למצב החדש ובמבט לעתיד.

סיור מספר 3: הכל יסתדר

במסלול סיור זה נבקר ב"מיוזיק ספוט" - חלל של חנות סגורה אשר מוסב לגלריית "פופ אפ", בגלריה של "המקרר" - שממוקמת במה שהיה פעם חדרי הקירור הענקיים של השוק הסיטונאי, ובשתי גלריות מסורתיות יותר הממוקמות בבית הספר לאמנות "מנשר" ובמתחם אריסון. המסלול שלנו יעבור בקרבת "אברהם הוסטל" שם ממשיכות לרוץ מספר תערוכות של פסטיבל האיור כולל התערוכה החדשה צייר לי בריאה

סיור מספר 1: ציר אלנבי
מסלול הסיור סובב על ציר רחוב אלנבי, ונע מתחילתו בפינת רחוב בן יהודה, ועד לסופו בתערוכות המוצגות באברהם הוסטל בסמוך לגן החשמל.

סיור מספר 2: ככר קדומים

המסלול שלנו מתמקד בתערוכות המוצגות בליבה היפה והקסום של יפו העתיקה. הסיור מתחיל במקבץ התערוכות המוצגות במוזיאון יפו, וממשיך לתערוכות בחללים אלטרנטיביים בסביבת הכיכר ומסתיים באזור הגבול עם השוק היווני.